Професионален производител и извозник на прашок за обложување

Како професионален производител на прав во прав во Кина,FEIHONG нуди широк асортиман на прашок за електростатско премачкување во прав (боја во прав) и термопластичен прав со разни бои и финиш за мебел, апарати за домаќинство, архитектураral структура итн.

 • Добредојдовте на FEIHONG Фабрика за премачкување во прав

  Добредојдовте на FEIHONG Фабрика за премачкување во прав

  Топло добредојде во FEIHONG-Кинеско професионално производство на боја во прав за премачкување во прав, погрижете се да не научите многу добро.
 • 30+ години производство искуство, 10,000 ㎡ површина, 130 работи, 5000 тони годишен капацитет.
 • Еден од водечките производители и извозници на прашок за премачкување во прав во Кина .
 • Брзо растечки извозник кој продава во 50 земји на 3 континенти.
 • Високо-технолошки претпријатија во провинцијата Џиангсу со 11 патенти.
 • Нуди ефективни решенија за премачкување при примена на премачкување во прав.
 • Проактивно разбирање на потребите на клиентите за обезбедување на релевантни услуги.
 • Техничкиот персонал е лесно достапен за техничка поддршка.
 • Брзо реагирајте на барањата од клиентите.
 • Понудете одлични цени без жртвување во квалитетот на производот.
 • Обезбедување шема за избор на прав за потребите на вашите производи.
 • Посветен на одржување на оптимален квалитет и фокусирање на принципот на нула дефекти.
 • Посветени на воспоставување долгорочни односи за развој на соработка со клиентите.
 • Посветени на развој на еколошка технологија за премачкување во прав во согласност со потребите на клиентите.
ПРИЛАГОДИ ГО ВАШЕ БОЈА

01. ДИЗАЈН

Можете да ни го испратите вашиот примерок за боја или спецификации.

02. ПРИМЕРКИ

Откако ќе ги добиеме вашите информации за бојата, започнуваме со совпаѓање на боите и ви испраќаме севral kgs sampe за ваше одобрување. 7-10 дена земање примероци.

03. ПРОИЗВОДСТВО

20+ години искуство во индустријата ни дава доверба да се погрижиме вашата нарачка да се исполни брзо и по прифатлива цена.

04. ИСПОРАКА

Навремената испорака е наша заложба за клиентите, без разлика што ќе изберете по воздушен или по морски пат, 7-10 дена за прилагодени производи.

прилагодете ја вашата боја за премачкување во прав
ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ ДА БИДЕТЕ ДИЛЕР
ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ ДА БИДЕТЕ ДИЛЕР

Добредојдовте квалификуван партнер да ни се придружи како дилер. Ако сте страсни за премази во прав и се фокусирате на бизнисот со вашиот бренд, ние ќе бидеме вашиот вистински избор. Од земање мостри до масовно производство, од испорака до пост-продажба Сервис, обезбедуваме сопствена услуга со едно застанување и нашата најнова технологија за производство на прашкасти облоги, супер квалитет материјал и доволниот залихи обезбедуваат нашите клиенти да добијат доверлив производ и услуга навреме.

НЕКОИ ОД НАШИТЕ ГОРДИ ПАРТНЕРИ

 • Испорака брза и прецизно одговара на бојата, работев заедно FEIHONG веќе 3 години е доверлив партнер.
 • Секогаш кога имам прашања за прашкаста боја при користење, тие секогаш се справуваат со тоа со детални водичи и големо трпение.
 • целиот нивен персонал е љубезен и професионален и ми помага да се справам со тешкиот проблем при нанесувањето на прашкаста боја.
 • Како дистрибутер 10 години, FEIHONG дајте ми добра поддршка во цената и плаќањето, ние работиме врз основа на win-win.

СТАПИ ВО КОНТАКТ

Ви благодариме што сте со нас - Ќе се обидеме да ви одговориме во рок од 12 часа.

  Контакт информации

  ГЛАВНА КАНЦЕЛАРИЈА

  JINHU COLOR POWDER COATING CO.LTD
  Dailou Industry Zone,Jinhu County,Jiangsu,211616,Кина

  КАНЦЕЛАРИЈА ЗА ПРОДАБА

  Rm 310-2,Building3,
  No.56 Lingzhi Rd,Xinghe World,Xuanwu Dis
  Град Нанџинг, 210028, Кина

  Јавете ни се

  +86-13813895694