Prodhues dhe eksportues i pluhurit për veshje profesionale

Si një prodhues profesionist i pluhurit të veshjes me pluhur në Kinë, ne ofrojmë një gamë të gjerë pluhurash pluhuri elektrostatike (bojë pluhuri) me ngjyra dhe përfundime të ndryshme për mobilje, pajisje shtëpiake, arkitekturëral struktura etj.

ANGLISHT        SPANJISHT       RUSISHT

Luajtësi i YouTube

KUSH JEMI NE

 • 30+ vite eksperiencë prodhimi, sipërfaqe 15,000 ㎡, 130 punime, kapacitet vjetor 5000 ton.
 • Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të pluhur lyerje pluhur në Kinë.
 • Rritje të shpejtë, duke u shitur në 50 vende 3 kontinente.
 • Ndërmarrjet e teknologjisë së lartë në provincën Jiangsu me 11 patenta.

ÇFARË BËJMË

 • Ofrimi i zgjidhjeve efektive të veshjeve në aplikimin e veshjes me pluhur.
 • Kuptoni në mënyrë proaktive nevojat e klientëve për të ofruar shërbime përkatëse.
 • Personeli teknik është i gatshëm për mbështetje teknike.
 • Përgjigjuni shpejt për kërkesat e klientëve.
 • Ofroni çmime të shkëlqyera pa sakrifica në cilësinë e produktit.
PERSONALIZOJE TUAJ COLOR

01. DIZAJN

Ju mund të na dërgoni mostrën tuaj të ngjyrës ose specifikimet.

02. MOSTRIMI

Pasi të marrim informacionin tuaj të ngjyrave, ne fillojmë të përputhen me ngjyrat dhe ju dërgojmë several kg sampe për miratimin tuaj. Marrja e mostrave 7-10 ditë.

03. PRODHIMI

Përvoja 20+ vjeçare në industri na jep besim për t'u siguruar që porosia juaj do të përmbushet shpejt dhe me një çmim të përballueshëm.

04. DORIVZIMI

Dorëzimi në kohë është angazhimi ynë për klientët pa marrë parasysh se ju zgjidhni me ajër ose nga deti, 7-10 ditë për produktet me porosi.

personalizoni ngjyrën tuaj të veshjes pluhur
BASHKONI NE PËR TË BËHENI DILEER
BASHKONI NE PËR TË BËHENI DILEER

Ne po mirëpresim partner të kualifikuar që të bashkohet me ne si tregtar. Nëse jeni të apasionuar pas veshjeve me pluhur dhe fokusoheni në biznesin tuaj të markës, ne do të jemi zgjedhja juaj e duhur. Nga marrja e mostrave te prodhimi masiv, nga transporti te shërbimi pas shitjes, ne ofrojmë shërbim me porosi me një ndalesë, dhe teknologjia jonë më e fundit e prodhimit të veshjes me pluhur, materiali super cilësor dhe inventari i mjaftueshëm sigurojnë që klientët tanë të marrin një produkt dhe shërbim të besueshëm në kohë.

DISA NGA PARTNERET TONA KRENARE

 • Dorëzimi i shpejtë dhe me saktësi që përputhet me ngjyra, kam punuar së bashku FEIHONG prej 3 vitesh është një partner i besueshëm.
 • Sa herë që kam një pyetje në lidhje me veshjen pluhur në përdorim, ata gjithmonë merren me të me udhëzues të detajuar dhe durim të madh.
 • i gjithë stafi i tyre është i sjellshëm dhe profesional dhe më ndihmon të përballem me problemin e vështirë në aplikimin e veshjes me pluhur.
 • Si distributor për 10 vjet, FEIHONG më jep mbështetje të mirë në çmim dhe pagesë, ne po bëjmë biznes në bazë të favorshme.